Ролеты

Сталеві ролети

 

Суцільні / Перфоровані

Вибір ролет – суцільні або перфоровані, безпосередньо залежить від мети.

Сталеві ролети – міцніші і призначені, в основному, для захисту від злому. Якщо ваша мета захистити себе і свій будинок – краще застосувати сталевий профіль.

Ролети, які поєднують в собі надійність і привабливий зовнішній вигляд. У торгових центрах, крім інших засобів контролю, перфоровані ролети, як прозоре скло забезпечує охорону повний візуальний контроль. Вони виконують захисну функцію, залишаючи вітрину видимою. Це дає можливість потенційним відвідувачам переглядати з вулиці освітлене приміщення магазину в нічний або вечірній час.

Завдяки особливому способу з’єднання, конструкції можуть досягати 12 м в ширину і до 8 м у висоту.

 

Алюмінієві ролети

 

Пенонаполненние / Екструдовані

Ролетні системи служать для захисту віконних і дверних прорізів від злому, несприятливих погодних умов, а також створюють комфорт і затишок в приміщеннях за рахунок підвищення тепло і звукоізоляції.

Ролети представляють собою гнучке полотно, намотується на вал, розташований над прорізом в захисному коробі. Полотно рухається по напрямних, які міцно кріпляться по краях отвору. Продуманий механізм виключає можливість демонтажу ролети при опущеному полотні.

Крім багатьох функціональних достоїнств, ролети є декоративним елементом, що надає будь-якому фасаду естетичний і респектабельний вигляд. Базові кольори ролет – білий і коричневий. За вашим бажанням колірна гамма може бути значно розширена, завдяки чому ролети гармонійно впишуться в будь-який архітектурний стиль.

Термін гарантії – 5 років.

Три види монтажу:

 

                             Монтаж “На отвір”

При цьому способі короб розміщується зовні, а напрямні – по зовнішньому периметру віконного або дверного отвору. Переваги цього типу кріплення в тому, що ролетні система не перекриває світловий просвіт. Крім того, при необхідності механізм приводу легко доступний для ремонту і обслуговування. Недоліком такого способу монтажу є можливість розтину короба зловмисниками, а також відкриття або силового зсуву ролетного полотна при спробі проникнути всередину приміщення.

Монтаж “В отвір, коробом назовні”

При цьому способі короб захований у віконній ніші перед рамою і недоступний для зловмисників. Виключено і потрапляння води всередину короба. Стійкість до злому ролетного полотна залежить від розміщення напрямних. Їх розташовують по периметру рами, впритул до вікна. Такий варіант вважається найбільш надійним, оскільки Ролетне полотно неможливо зрушити або видавити. Недоліком такого способу монтажу є зменшення світлового прорізу на висоту короба – 15-20 см, а також складність демонтажу ролетного полотна, наприклад для ремонту.

Монтаж “В отвір, коробом всередину”

При цьому способі короб захований у віконній ніші перед рамою і недоступний для зловмисників. Виключено і потрапляння води всередину короба. Напрямні мають у своєму розпорядженні по зовнішньому периметру прорізу так, що полотно ролет знаходиться врівень з поверхнею стіни. Недоліком такого способу монтажу є зменшення світлового прорізу на висоту короба – 15-20 см.