Жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні Алюмінієві Жалюзі великої Колірної гами

Класичні горизонтальні алюмінієві жалюзі – найкраще поєднання надійності, функціональності і вдалого рішення для оформлення інтер’єру. Простота в догляді і експлуатації є незаперечними перевагами для установки алюмінієвих жалюзі в будь-яких приміщеннях. Велика колірна гамма дозволить вам вдало підібрати колір жалюзі для будь-якого інтер’єру.

Жалюзі з дерева роблять сучасні інтер’єри більш теплими і затишними. Жива сила дерева – запорука вашого спокою і гарного самопочуття. Такі жалюзі стануть чудовою прикрасою кабінету і вітальні, додадуть їм особливий стиль.

Вертикальні жалюзі

Вертикальні Жалюзі багатої палітри кольорів.

Вертикальні тканинні жалюзі – найбільш цікаве рішення для створення неповторного інтер’єру завдяки високій якості матеріалів і багатій палітрі кольорів. Багатофункціональний механізм управління дозволяє ефективно регулювати світловий потік, створюючи в приміщенні неповторний ефект м’якого розсіяного світла. Тканинні ламелі бувають різними по щільності, кольору, фактурі, але найчастіше їх роблять з поліестеру – міцного матеріалу, який практично не вигоряє на сонці і легко чиститься.

Вертикальні жалюзі встановлюють не тільки на віконні прорізи (всередині і зовні), але і в якості розсувних перегородок і завіс для ніш.

Рулонні штори


Рулонні штори - оптимальний варіант для будь-якого приміщення

Рулонні штори – цікавий елемент інтер’єру сучасних приміщень. Вони дозволяють, як повністю ізолювати приміщення від сонячного світла, так і замінити звичайні штори. Різноманіття кольорів тканини робить їх чудовою прикрасою будь-якого інтер’єру житлових приміщень і офісів.

Наша колекція тканини для рулонних штор дозволить підібрати оптимальний варіант для будь-якого приміщення – від дитячої кімнати, до кабінету. Рулонні штори – це полотно тканини, яке за допомогою сучасного і надійного управління згортається в акуратний рулон над віконним отвором.