Особенности профиля KBE

Особливості профілю KBE

Особливості профілю KBE

  • Теплозахист. Профіль KBE виготовляється зі спеціального пластика з низьким рівнем теплопровідності. В якості теплоізоляційного елемента використовується повітряний прошарок.
  • Звукоізоляція. З метою звукоізоляції застосовується утеплювач, який прилягає по периметру. Завдяки йому досягається потрібний рівень тиші в приміщенні, за межами якого залишається весь шум і пил. При виготовленні ущільнювача використовується спеціальний матеріал, з яким не страшна корозія і інше згубний вплив навколишнього середовища.
  • Тривалий термін експлуатації. При виготовленні профілів kbe використовуються найкращі матеріали, що в поєднанні з високотехнологічним виробництвом збільшує термін служби конструкції в середньому до сорока років.
  • Екологічність. При виготовленні профілю kbe використовується технологія Green Line. Це є найкращим підтвердженням того, що в провадженні застосовуються тільки передові технології, тим самим виключаючи можливість потрапляння небезпечного свинцю. При виготовленні kbe застосовується кальцієво-цинкове з’єднання, що підвищує його міцність. У зв’язку з цим kbe мають дозвіл на установку в дитячих і медичних установах.
  • Видове різноманіття. Профіль kbe виготовляються абсолютно будь-якої форми для віконних і дверних конструкцій. Особливою популярністю користуються скругленная форма і арочна.
  • Вишуканий зовнішній вигляд. При виготовленні профілю KBE використовується білий колір. Навіть за умов впливу навколишнього середовища він може втратити тільки 2% своєї білизни. За бажанням замовника профіль можна ламінувати під інший обраний колір.

Профіль KBE розрізняють 3-х і 5-ти камерний.

У 3-х камерному профілі KBE передбачені 3 повітряні перегородки.

У 5-ти камерному профілі KBE застосовуються 5 повітряних перегородок.

Профіль KBE 5-ти камерний в 1,5 рази тепліше такого ж вікна, тільки 3-х камерного і, відповідно, жорсткіше.

У 5-ти камерний профіль KBE може бути встановлений склопакет завтовшки 44 мм, що збільшує його рівень енергозбереження і звукоізоляції.

Ціна 3-х камерного профілю KBE не набагато відрізняється від 5-ти камерного, отже, можна зробити висновок, що вигідніше купити профіль KBE з 5 повітряними камерами.